Rezultati – učenici 2020

PrezimeImeOIBŠkolaO/SRazredMjestoŽupanijaRadionicaPotvrda dolaska
TadićKarla OŠ "Antun i Stjepan Radić"8OS32260 GUNJAFILMSKA RADIONICA
BuknaMia 8OŠ "Antun i Stjepan Radić"32260 GUNJAFILMSKA RADIONICA
BožićSara OŠ Šime Budinića5OS23000  ZADAR6SCENSKA RADIONICA
BrkljačaLuna OŠ Šime Budinića5OS23000  ZADAR6SCENSKA RADIONICA
LukarićHana Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk8OS51500  KRK6RADIONICA PJEVANJA
PetkovićStjepan GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC4SS40000  ČAKOVEC6TELEVIZIJSKA RADIONICA
MatičevićDora Osnovna škola Župa dubrovačka5OS20207  MLINI0LITERARNA RADIONICA
KozarTena Osnovna škola Jure Kaštelana5OS10000  ZAGREB6SLIKARSKA RADIONICA
LucićBenjamin Osnovna škola Anzun I Stjepana Radić8OS32260  GUNJA0FILMSKA RADIONICA
HabazinIvan Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
SmokrovićDora "Oš Nikola Tesla Rijeka"6OS51000  RIJEKA6SCENSKA RADIONICA
KozarLuna Osnovna škola Jure Kaštelana8OS10000  ZAGREB6RADIONICA PJEVANJA
ŠalkovićLucija Srednja škola Krapina2SS49000  KRAPINA6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
KeretićFran II. osnovna škola Varaždin6OS42000  VARAŽDIN6SKLADATELJSKA RADIONICA
JogunicaAnja IV. Gimnazija3SS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6SCENSKA RADIONICA
LevinNelli OŠ FAUSTA VRANČIĆA6OS22000  ŠIBENIK0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
KorovljevićHrvoje Gimnazija Županja3SS32270  ŽUPANJA0TELEVIZIJSKA RADIONICA
OčkoJulija Osnovna škola Viktora Kovačića6OS49231  HUM NA SUTLI6KERAMIČARSKA RADIONICA
CvitičaninNiko OS Grabrik7OS47000  KARLOVAC0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ŠANTEKMIA Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
ČEHULIĆMARINELA Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6PLESNA RADIONICA
ŠIMUNIĆANA Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6SCENSKA RADIONICA
VLAHEKGITA Osnovna škola Zlatar Bistrica7OS49247  ZLATAR BISTRICA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PlečkoKatarina OŠ Ante Kovačića8OS10299  MARIJA GORICA6LITERARNA RADIONICA
FakinMarta Osnovna Škola Ante Kovačića Marija Gorica8OS10299  MARIJA GORICA0SKLADATELJSKA RADIONICA
PiliBarbara Osnovna škola Ante Kovačića Marija Gorica8OS10299  MARIJA GORICA6SKLADATELJSKA RADIONICA
ĐurkanFran Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
KelinDavid Osnovna škola Martijanec7OS42232  DONJI MARTIJANEC6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
BajkovacEma Osnovna škola Martijanec7OS42232  DONJI MARTIJANEC6LITERARNA RADIONICA
SivkaPatrick Osnovna škola Grabrik7OS47000  KARLOVAC6SCENSKA RADIONICA
GrginčićRoza Osnovna škola Grabrik7OS47000  KARLOVAC6SCENSKA RADIONICA
StojakLucija Osnovna škola Grabrik6OS47000  KARLOVAC6FILMSKA RADIONICA
ŠoićMauro Osnovna škola Kostrena8OS51221  KOSTRENA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
CelinićNina OŠ Rudeš8OS10000  ZAGREB0TELEVIZIJSKA RADIONICA
LabinjanMasha OŠ Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0FOTORADIONICA
ĐukićDora OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6FILMSKA RADIONICA
BaćacBruno Osnovna škola Čavle8OS51219  ČAVLE6SCENSKA RADIONICA
AndrakaLaura OŠ Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6LITERARNA RADIONICA
ZadravecDunja OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA6KERAMIČARSKA RADIONICA
BanLeonarda Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok2SS49210  ZABOK6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
JurakGabrijela OŠ Josipa Broza5OS49295  KUMROVEC0LUTKARSKA RADIONICA
MarenićLorena OŠ "Petar Zrinski" Čabar8OS51306  ČABAR0SLIKARSKA RADIONICA
TONČINIĆKRISTY OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ ČEPIĆ5OS52232  KRŠAN0RADIONICA PJEVANJA
BačićZara OŠ Marije i Line Umag, Umag6OS52470  UMAG (UMAGO)6KERAMIČARSKA RADIONICA
BačićNina OŠ Marije i Line Umag, Umag6OS52470  UMAG (UMAGO)0KERAMIČARSKA RADIONICA
FrankovićAna OŠ Ivan Goran Kovačić Čepić5OS52232  KRŠAN0RADIONICA PJEVANJA
RADELEANA OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ ČEPIĆ5OS52232  KRŠAN6RADIONICA PJEVANJA
ZorecVanesa OŠ BUKOVAC7OS10000  ZAGREB6SLIKARSKA RADIONICA
NenadovićKaja OŠ Nikola Tesla8OS51000  RIJEKA6FILMSKA RADIONICA
ČargonjaDora Osnovna škola Čavle5OS51219  ČAVLE6SCENSKA RADIONICA
PeruškoDino Osnovna škola Matije Vlačića Labin8OS52220  LABIN6IZRADA SLIKOVNICE
PiškovićMagdalena Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA6KERAMIČARSKA RADIONICA
ŽužićMia Osnovna škola Malinska-Dubašnica6OS51511  MALINSKA6RADIONICA PJEVANJA
RatkovićIgnac Gimnazija Ivana Zakmardija dijankovečkog Križevci4SS48260  KRIŽEVCI6LITERARNA RADIONICA
LandekaKatarina IV. gimnazija3SS10000  ZAGREB6FOTORADIONICA
GojšićBorna Gimnazija Karlovac2SS47000  KARLOVAC0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ZavršakEmilian Ramon IV. gimnazija3SS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6FOTORADIONICA
bugarinlana IX. Gimnazija1SS10000  ZAGREB0PLESNA RADIONICA
MikulićDonata Osnovna škola Bartula Kašića8OS23000  ZADAR6FOTORADIONICA
ŠvecBarbara Osnovna škola Izidora Poljaka Višnjica; Područna škola Julijane Erdody Drašković, Cvetlin6OS42250  LEPOGLAVA6RADIJSKA RADIONICA
MARJANOVIĆLANA OŠ FRANA GALOVIĆA7OS10010  ZAGREB-SLOBOŠTINA6LUTKARSKA RADIONICA
VRSALJKOEMA OŠ FRANA GALOVIĆA7OS10010  ZAGREB-SLOBOŠTINA0PLESNA RADIONICA
GlušicaBela OŠ Nikola Tesla Rijeka6OS51000  RIJEKA6FOTORADIONICA
ĐukićLisa Katarina Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN6RADIONICA PJEVANJA
GlušicaLina OŠ Nikola Tesla Rijeka6OS51000  RIJEKA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KreberDorian Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE6SLIKARSKA RADIONICA
SikavicaJakov Osnovna škola grofa Janka Draškovića7OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0IZRADA SLIKOVNICE
DekovićSara Osnovna škola Tar- Vabriga7OS52465  TAR (TORRE)0SLIKARSKA RADIONICA
MARIČIĆLEA OŠ FRANA GALOVIĆA7OS10010  ZAGREB-SLOBOŠTINA0PLESNA RADIONICA
CukrovPetar OŠ Tar-Vabriga8OS52465  TAR (TORRE)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
JuričkiInés OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0SCENSKA RADIONICA
BayerMatej OŠ FINIDA7OS52440  POREČ (PARENZO)6KERAMIČARSKA RADIONICA
ŠtefanecMarin OŠ FINIDA7OS52441  POREČ (PARENZO)6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
LukićMia Osnovna škola Malinska-Dubašnica8OS51511  MALINSKA6RADIONICA PJEVANJA
ErstićLucija OSNOVNA ŠKOLA "MILAN BROZOVIĆ"8OS51215  KASTAV6KERAMIČARSKA RADIONICA
VrcicLuna OSNOVNA ŠKOLA ŠIJANA PULA7OS52100  PULA (POLA)0SCENSKA RADIONICA
GuštinLucija Osnovna škola Vladimira Gortana8OS52341  ŽMINJ6IZRADA SLIKOVNICE
LinardićLucija Osnovna škola Malinska-Dubašnica7OS51511  MALINSKA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
MihelićJosipa OŠ "Petar Zrinski" Čabar, PŠ Tršće7OS51305  TRŠĆE6LUTKARSKA RADIONICA
PokrajacMirjam Osnovna škola Vladimira Gortana8OS52341  ŽMINJ6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
SubotićElia Osnovna škola "Mladost"8OS34308  JAKŠIĆ6SCENSKA RADIONICA
PelkoVida OŠ Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
ObradovićHelena Osnovna škola "Mladost"8OS34308  JAKŠIĆ6PLESNA RADIONICA
PervanFrana Osnovna škola Čavle5OS51219  ČAVLE0RADIONICA PJEVANJA
BaičevićMatija Osnovna škola Janka Leskovara5OS49218  PREGRADA6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
KraljićLaura Osnovna škola Malinska-Dubašnica7OS51511  MALINSKA6PLESNA RADIONICA
RoceMarko Osnovna škola Vladimira Gortana8OS52341  ŽMINJ0KERAMIČARSKA RADIONICA
DebeljakKlarisa Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA6LITERARNA RADIONICA
ValjanKiara Osnovna škola Čavle5OS51219  ČAVLE0RADIONICA PJEVANJA
SekušakPaola Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
JelovacIvona OŠ Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)0KERAMIČARSKA RADIONICA
MatoševićAurora OŠ Vladimira Nazora Rovinj / SE "Vladimir Nazor" Rovigno8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA PJEVANJA
BurićVeronika Osnovna škola Čavle8OS51219  ČAVLE6SLIKARSKA RADIONICA
ŠVIĆKARMELA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA POTPIĆAN6OS52333  PODPIĆAN0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
RutarIva Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN6RADIONICA PJEVANJA
AleksićElla Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA6PLESNA RADIONICA
GajzlerLucija Osnovna škola Malinska-Dubašnica7OS51511  MALINSKA0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
ŠafarFani Osnovna škola Čavle8OS51219  ČAVLE6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ZambelliMarco OŠ NIkola Tesla8OS51000  RIJEKA6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
PendoMarta Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik3SS20000  DUBROVNIK0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
LerincAmalija Osnovna škola Belica6OS40319  BELICA6SLIKARSKA RADIONICA
VrhovacAmelie OŠ "Trsat"6OS51000  RIJEKA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BuićMia Osnovna škola Vladimira Nazora - Krnica6OS52208  KRNICA6PLESNA RADIONICA
KapitanLorena Vladimir Nazor8OS49284  BUDINŠĆINA6RADIONICA PJEVANJA
VorkapićEnea Osnovna škola Čavle8OS51219  ČAVLE0KERAMIČARSKA RADIONICA
HorvatLucija Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
CukonMila Osnovna škola Vladimira Nazora - Krnica6OS52208  KRNICA6PLESNA RADIONICA
FrankovićMarko Osnovna škola Lipik7OS34551  LIPIK6SCENSKA RADIONICA
BučićAna OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin7OS52220  LABIN0RADIONICA PJEVANJA
PinezićKarla Osnovna škola Finida Poreč8OS52440  POREČ (PARENZO)6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
DominkušRenato OŠ Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6FILMSKA RADIONICA
SantinHannah OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
RužakLea Osnovna škola Krapinske Toplice8OS49217  KRAPINSKE TOPLICE0RADIJSKA RADIONICA
ValićVana X. gimnazija "Ivan Supek"2SS10000  ZAGREB6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
GoričanecSunčica OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
LonderoAni Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin8OS52000  PAZIN6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
CazinLucio Osnovna škola Ivana Perkovca6OS10292  ŠENKOVEC0FOTORADIONICA
PALISKASIMONA OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA POTPIĆAN5OS52333  PODPIĆAN6RADIONICA PJEVANJA
ŽužićLucija Osnovna škola Malinska-Dubašnica6OS51511  MALINSKA6RADIONICA PJEVANJA
JalšovecLeona Osnovna škola Vladimira Nazora - Krnica7OS52208  KRNICA6RADIONICA PJEVANJA
JAMIĆJURICA OŠ FRANA GALOVIĆA8OS10010  ZAGREB-SLOBOŠTINA0FOTORADIONICA
ŠerkinićNika Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab6OS51280  RAB6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
ŽupanićFran OŠ Josipa Broza8OS49295  KUMROVEC6SCENSKA RADIONICA
LOVRIĆDORA OŠ FRANA GALOVIĆA6OS10010  ZAGREB-SLOBOŠTINA6SCENSKA RADIONICA
KarnašTea Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab6OS51280  RAB0TELEVIZIJSKA RADIONICA
DumićIsabella Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab6OS51280  RAB6IZRADA SLIKOVNICE
NovakLea Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA6IZRADA SLIKOVNICE
MaškarinMarta Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab7OS51280  RAB0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
KrstinićMorena Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab7OS51280  RAB0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
UroićLorena OŠ Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
AdanićVid Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar8OS49250  ZLATAR6SKLADATELJSKA RADIONICA
DebelićFrane Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab7OS51280  RAB6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
DjelmoMatea Osnovna škola Grigora Viteza Poljana5OS34543  POLJANA6LUTKARSKA RADIONICA
BanićLina OŠ Kostrena6OS51221  KOSTRENA6RADIONICA PJEVANJA
Pleić BenassiAleksandra Osnovna škola Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN6FOTORADIONICA
PilčićFania Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN6RADIONICA PJEVANJA
DejanovićDora IV. gimnazija Zagreb2SS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
RenierRina Osnovna škola Veli Vrh Pula7OS52100  PULA (POLA)0PLESNA RADIONICA
KalcinaPaula Osnovna škola Bartula Kašića6OS23000  ZADAR6SCENSKA RADIONICA
FrkaMarin gimnazija Dubrovnik3SS20000  DUBROVNIK6FOTORADIONICA
SekuloskiSara OŠ Tar-Vabriga6OS52465  TAR (TORRE)0SCENSKA RADIONICA
MačinićChiara O.Š. Tar-Vabriga5OS52465  TAR (TORRE)6IZRADA SLIKOVNICE
BEKETIĆJOSIP Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić8OS10454  KRAŠIĆ6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
MrzljakSara Osnovna škola ''Fran Krsto Frankopan'' Krk6OS51500  KRK6RADIONICA PJEVANJA
MiloševićDani OŠ V.Nazora - SE "V.Nazor", Rovinj- Rovigno, Glazbeni odjel6OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
DepikolozvaneVanesa Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk7OS51500  KRK0SCENSKA RADIONICA
ĐukićSara Osnovna škola Porec5OS52440  POREČ (PARENZO)6SCENSKA RADIONICA
MeđimorecIsabella Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk7OS51500  KRK0SCENSKA RADIONICA
TudorovićEcija OŠ Bartula Kašića8OS23000  ZADAR6SCENSKA RADIONICA
VrgočLara Osnovna škola Malinska-Dubašnica8OS51511  MALINSKA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
GračanAlma San Nicolo8OS51000  RIJEKA0SKLADATELJSKA RADIONICA
DumbovićSara Osnovna škola Veli Vrh,Pula7OS52100  PULA (POLA)6PLESNA RADIONICA
LešDorijan OŠ "Petar Zrinski" Čabar, PŠ Tršće7OS51305  TRŠĆE6FOTORADIONICA
Javorić IlićLana Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok2SS49210  ZABOK6SCENSKA RADIONICA
CvekAna OŠ Vežica8OS51000  RIJEKA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
DruškovićLara Srednja škola Petra Šegedina3SS20260  KORČULA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
Brnobić GržetićLuna Osnovna škola Omišalj6OS51513  OMIŠALJ0SCENSKA RADIONICA
BrlečićGabrijel Osnovna škola Sesvete7OS10360  SESVETE0SKLADATELJSKA RADIONICA
DrobinaIva OŠ Omišalj6OS51513  OMIŠALJ0SCENSKA RADIONICA
ProstranBruna Osnovna škola Jure Kaštelana6OS10000  ZAGREB0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ŠenjugMaksim Osnovna škola Bedekovčina8OS49221  BEDEKOVČINA6FILMSKA RADIONICA
Petković FajnikMaria OŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić6OS10454  KRAŠIĆ6IZRADA SLIKOVNICE
TorreLara I.OŠ Dugave7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6PLESNA RADIONICA
JakljevićLovro OŠ Kostrena8OS51221  KOSTRENA0TELEVIZIJSKA RADIONICA
RedžebašićZana Osnovna škola Gustava Krkleca7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0LUTKARSKA RADIONICA
ŠpanjićPetra OŠ "Jelenje - Dražice"6OS51218  DRAŽICE0SLIKARSKA RADIONICA
CriscuoloDavide Gimnazija Dubrovnik1SS20000  DUBROVNIK6FILMSKA RADIONICA
ŠajničkiPetra OŠ Marija Bistrica7OS49246  MARIJA BISTRICA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
Stilinović TušekKlara OŠ "Jelenje - Dražice"8OS51218  DRAŽICE0SLIKARSKA RADIONICA
KlemarFran OŠ Marija Bistrica6OS49246  MARIJA BISTRICA6FOTORADIONICA
KNEŽEVIĆDORA O. Š. Viktorovac7OS44000  SISAK6IZRADA SLIKOVNICE
BREZOVECIVONA OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA7OS51000  RIJEKA6LITERARNA RADIONICA
KučakJelena Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica6OS49245  GORNJA STUBICA6SCENSKA RADIONICA
ŽagarNika Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica6OS49245  GORNJA STUBICA6SKLADATELJSKA RADIONICA
CUKONDINO Osnovna škola dr. Mate Demarina6OS52203  MEDULIN0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
LeškovićLucija Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica6OS49245  GORNJA STUBICA0RADIONICA PJEVANJA
RadolovićIva Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN6RADIONICA PJEVANJA
PrugovečkiDora OŠ Marija Bistrica7OS49246  MARIJA BISTRICA6RADIJSKA RADIONICA
JurišaLeon Srednja škola Zlatar1SS49250  ZLATAR6RADIONICA PJEVANJA
SvibenPaula Srednja škola Zlatar1SS49250  ZLATAR6RADIONICA PJEVANJA
KovačekLuka Osnovna škola Belec8OS49254  BELEC6FILMSKA RADIONICA
ZelićLea OŠ Dobriše Cesarića8OS10000  ZAGREB0LITERARNA RADIONICA
ZubčićKatarina OŠ "Jelenje - Dražice"8OS51218  DRAŽICE0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
AntunovićMatija Osnovna škola "Trsat"8OS51000  RIJEKA6FILMSKA RADIONICA
TintorPetra Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile3SS52000  PAZIN6SCENSKA RADIONICA
KušićSandrin OŠ MARIJA BISTRICA7OS49246  MARIJA BISTRICA6RADIJSKA RADIONICA
KRANČIĆMIRNA OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA7OS51000  RIJEKA0PLESNA RADIONICA
ViškovićViktoria OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin7OS52220  LABIN6SCENSKA RADIONICA
BenedettiGaia Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
PotočkiEma Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA6SCENSKA RADIONICA
VlahovićMagdalena Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica6OS49245  GORNJA STUBICA6RADIONICA PJEVANJA
BrajkovićMarija Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN6LUTKARSKA RADIONICA
MišanTereza Veli Vrh Pula7OS52100  PULA (POLA)6RADIONICA PJEVANJA
BarbićBernarda Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin7OS52220  LABIN0PLESNA RADIONICA
LabinjanAlex Osnovna škola Mate Balote Buje7OS52460  BUJE (BUIE)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
AntunovićNiko Osnovna škola "Trsat"7OS51000  RIJEKA0FILMSKA RADIONICA
BrezakSaša OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6SCENSKA RADIONICA
JurinaMia OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6LUTKARSKA RADIONICA
jurinaMonika OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6IZRADA SLIKOVNICE
RaškajMihael Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor7OS49253  LOBOR6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
VidekMirna OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MihićAndro Osnovna škola "Trsat"6OS51000  RIJEKA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
PeruškoKlara Osnovna škola Šijana Pula8OS52100  PULA (POLA)6PLESNA RADIONICA
MilićGabriela OŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić6OS10454  KRAŠIĆ6IZRADA SLIKOVNICE
ZebićKlara OŠ "Antun Klasinc" Lasinja7OS47206  LASINJA6RADIONICA PJEVANJA
BrnčićMatea OŠ-SE San Nicolo8OS51000  RIJEKA0PLESNA RADIONICA
PenićNika OŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić6OS10454  KRAŠIĆ6IZRADA SLIKOVNICE
BoršićPatricija OSNOVNA ŠKOLA GALDOVO5OS44000  SISAK6SLIKARSKA RADIONICA
FrgecMargareta Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice7OS49244  STUBIČKE TOPLICE6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
LjubicMatea Škola za umjetnost,dizajn,grafiku i odjeću1SS49210  ZABOK6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
VilenicaTin I. OŠ Dugave6OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6SCENSKA RADIONICA
JakušNadia Osnovna škola Bedekovčina6OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
HalužanDina I. OŠ Dugave7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6PLESNA RADIONICA
KrpinaAntonio OŠ "Vukomerec"7OS10000  ZAGREB6FOTORADIONICA
SedakDora Osnovna škola Bedekovčina6OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
SabolićIda Osnovna škola Sesvete7OS10360  SESVETE6FOTORADIONICA
PuhToni OŠ Svetvinčenat7OS52342  SVETVINČENAT0RADIONICA PJEVANJA
TomišićMartin Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin1SS52000  PAZIN6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ĐokićNenad OŠ Svetvinčenat8OS52342  SVETVINČENAT6SLIKARSKA RADIONICA
JanjićNiko OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA6KERAMIČARSKA RADIONICA
DugorepecTihana OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6SCENSKA RADIONICA
VeverecMarta OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6IZRADA SLIKOVNICE
RabuzinFran Osnovna škola Novi Marof8OS42220  NOVI MAROF6RADIJSKA RADIONICA
PetekLeonora Talijanska osnovna škola Novigrad6OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0KERAMIČARSKA RADIONICA
BalenSara OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KutićRomana OŠ Svetvinčenat7OS52342  SVETVINČENAT0FILMSKA RADIONICA
MršoDina Osnovna škola "Tin Ujević"5OS31000  OSIJEK0LITERARNA RADIONICA
PerkovićAntonija OŠ Svetvinčenat7OS52342  SVETVINČENAT0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
ŠkreblinLeonarda OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6SCENSKA RADIONICA
PekicaBartol OŠ Svetvinčenat6OS52342  SVETVINČENAT0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
ZgazivodaNika Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor6OS49253  LOBOR6SCENSKA RADIONICA
BanMajda OŠ "Jelenje- Dražice"7OS51218  DRAŽICE0KERAMIČARSKA RADIONICA
SvečnjakGloria Osnovna škola Bedekovčina6OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
RešetarLovro Osnovna škola grofa Janka Draškovića7OS42244  KLENOVNIK6LITERARNA RADIONICA
PoropatMartina Talijanska osnovna škola Novigrad6OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
TROŠELJNOEL OSNOVNA ŠKOLA "VLADIMIR GORTAN"6OS51000  RIJEKA0SCENSKA RADIONICA
KudelićLea Osnovna škola Bedenica8OS10381  BEDENICA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KrznarNela OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok6OS49210  ZABOK6RADIONICA PJEVANJA
RadešićChantal Osnovna škola-Scuola elementare Rivarela6OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0FILMSKA RADIONICA
StepinacMagdalena OŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić8OS10454  KRAŠIĆ6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
RadigovićTena Osnovna škola-Scuola elementare Rivarela6OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
PrugovečkiLorena Srednja škola Zlatar1SS49250  ZLATAR6KERAMIČARSKA RADIONICA
IvančićLucija Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor6OS49253  LOBOR6RADIONICA PJEVANJA
ČukmanAna Srednja škola Zlatar1SS49250  ZLATAR6LUTKARSKA RADIONICA
KrajnikAna Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor7OS49253  LOBOR6SCENSKA RADIONICA
DobrinčićMavro Osnovna škola”Fran Krsto Frankopan”,Krk - PŠ Vrbnik7OS51500  KRK6SCENSKA RADIONICA
CukrovKlara OŠ Tar-Vabriga5OS52465  TAR (TORRE)6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
MarokMagdalena OŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić6OS10454  KRAŠIĆ6LITERARNA RADIONICA
MilotićNataša Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PulićBorna Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN0RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
ČohiljMisa Osnovna škola Mate Balote Buje8OS52460  BUJE (BUIE)6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
ĐurkanAnja Osnovna škola Sesvete7OS10360  SESVETE6LITERARNA RADIONICA
KamenarTea oŠ Fran Krsto Frankopan PŠ Vrbnik7OS51516  VRBNIK6RADIONICA PJEVANJA
GrubišićLucija OŠ "Vukomerec"8OS10000  ZAGREB0SKLADATELJSKA RADIONICA
BegićNika OŠ San Nicolo5OS51000  RIJEKA0KERAMIČARSKA RADIONICA
FarkašFran Osnovna škola Gustava Krkleca6OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0SKLADATELJSKA RADIONICA
SubotićMaja Osnovna škola "San Nicolo"5OS51000  RIJEKA0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BorovacArien Osnovna škola "San Nicolo"5OS51000  RIJEKA0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
GregoGea OŠ Omišalj8OS51513  OMIŠALJ0FILMSKA RADIONICA
HarhajIsabella oš Prečko7OS10000  ZAGREB6SLIKARSKA RADIONICA
GorupecPaola Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar8OS49250  ZLATAR6RADIONICA PJEVANJA
PakračićJurica OŠ "Vukomerec"8OS10000  ZAGREB6SLIKARSKA RADIONICA
KokotEma Osnovna škola Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6RADIJSKA RADIONICA
FišterEma Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA0FILMSKA RADIONICA
KrižmarićLorena Osnovna škola Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6RADIJSKA RADIONICA
MoštakLorena Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA6SCENSKA RADIONICA
GmazNikolina Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice7OS49244  STUBIČKE TOPLICE6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
GrdenićEla Osnovna škola Donja Stubica8OS49240  DONJA STUBICA6LUTKARSKA RADIONICA
CesarecMaja Osnovna škola Donja Stubica8OS49240  DONJA STUBICA6LUTKARSKA RADIONICA
KučkoDora Osnovna škola Donja Stubica8OS49240  DONJA STUBICA6LUTKARSKA RADIONICA
ŽukinaIvana Osnovna škola Donja Stubica8OS49240  DONJA STUBICA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MOGUŠDORA OŠ DRAGANIĆI8OS47201  DRAGANIĆI6SCENSKA RADIONICA
NovakPaola Osnovna škola Donja Stubica6OS49240  DONJA STUBICA0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
JaićAntares Osnovna škola Donja Stubica6OS49240  DONJA STUBICA6SLIKARSKA RADIONICA
PršecTatjana Osnovna škola Bedenica8OS10381  BEDENICA6SLIKARSKA RADIONICA
WeygandNora OŠ dr Ivan Merz6OS10000  ZAGREB6TELEVIZIJSKA RADIONICA
RužićEni OŠ Jurja Dobrile8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA PJEVANJA
RajlićMirna Osnovna škola Šijana Pula7OS52100  PULA (POLA)0SCENSKA RADIONICA
MikelecLea OŠ Pušća8OS10294  DONJA PUŠĆA0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
GluhićPetra OŠ Vladimira Nazora8OS52450  VRSAR (ORSERA)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
HrenarIva XI. gimnazija1SS10000  ZAGREB6PLESNA RADIONICA
ŠarkanjPetar Osnovna škola Belec8OS49254  BELEC6RADIJSKA RADIONICA
ModrinjakVanja Graditeljska škola Čakovec1SS40000  ČAKOVEC6FOTORADIONICA
LIVERIĆLEDA OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA6OS51000  RIJEKA0FILMSKA RADIONICA
KRALJIĆMARIA ANA OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA5OS51000  RIJEKA0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
ČakarunMorena Osnovna škola-Scuola elementare Rivarela7OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MATIĆ MESZAROSZORA OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA6OS51000  RIJEKA0RADIONICA PJEVANJA
RadizlovićErin Osnovna škola-Scuola elementare Rivarela7OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
VidovićEma Gimnazija Županja2SS32270  ŽUPANJA6SCENSKA RADIONICA
KOSANOVIĆEMILI OŠ GORNJA VEŽICA7OS51000  RIJEKA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
VučkovićStefany Osnovna škola Šijana Pula8OS52100  PULA (POLA)6SCENSKA RADIONICA
ŠegvićStella OŠ Vladimira Nazora - SE "V. Nazor" Rovnj - Rovigno8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6PLESNA RADIONICA
KenjarŠejla OŠ V. Nazora - SE "V. Nazor" Rovinj - Rovigno8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6SCENSKA RADIONICA
ŠmicMartina Elektrostrojarska škola Varaždin1SS42000  VARAŽDIN6RADIJSKA RADIONICA
PetrovićMihael Srednja škola Mate Blažine Labin1SS52220  LABIN6TELEVIZIJSKA RADIONICA
KlarićIna Gimnazija Tituša Brezovačkog3SS10000  ZAGREB6SCENSKA RADIONICA
OrosMika OŠ Dr. Mate Demarina6OS52203  MEDULIN0SLIKARSKA RADIONICA
LeskovarEla SŠ Pregrada1SS49218  PREGRADA6LITERARNA RADIONICA
BuršićJosipa OŠ Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
DujmovićNikola OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIJSKA RADIONICA
JandrečićSara Osnovna škola Mihaela Šiloboda6OS10435  SVETI MARTIN POD OKIĆEM0FILMSKA RADIONICA
KošaraMarko Oš Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0RADIJSKA RADIONICA
ViškovićAna OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0IZRADA SLIKOVNICE
BiffLuka OŠ Pušća8OS10294  DONJA PUŠĆA0SCENSKA RADIONICA
KrvarLucija OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0LUTKARSKA RADIONICA
ŠtihBorna Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec7OS49290  KLANJEC6RADIJSKA RADIONICA
PosedelElena OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6SCENSKA RADIONICA
PavićDora OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
ŠoštarLana Osnovna škola-Scuola elementare Rivarela7OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MarićElena OŠ Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
LukačićMargita OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6IZRADA SLIKOVNICE
ŠamanićPaola Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk8OS51500  KRK6RADIONICA PJEVANJA
GrahovacAna OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA8OS49290  KLANJEC6SLIKARSKA RADIONICA
VešligajEmma Srednja škola Pregrada1SS49218  PREGRADA6SKLADATELJSKA RADIONICA
HercigonjaMarta Srednja škola Pregrada2SS49218  PREGRADA6RADIONICA PJEVANJA
JazbecLara Srednja škola Pregrada2SS49218  PREGRADA6IZRADA SLIKOVNICE
MatijašićMia x. gimnazija "Ivan Supek"1SS10000  ZAGREB6LITERARNA RADIONICA
FarkašRoko XV. gimnazija2SS10000  ZAGREB6SKLADATELJSKA RADIONICA
TufekovićMartina Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica2SS44430  HRVATSKA KOSTAJNICA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
MršaVito Osnovna škola Jure Kaštelana8OS10000  ZAGREB6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
MršaNiko Osnovna škola Jure Kaštelana8OS10000  ZAGREB6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
BurićMia Osnovna škola Kostrena8OS51221  KOSTRENA6KERAMIČARSKA RADIONICA
RačićMarija Osnovna škola Jure Kaštelana8OS10000  ZAGREB6SCENSKA RADIONICA
PerežaLana Osnovna škola Jure Kaštelana8OS10000  ZAGREB6RADIONICA PJEVANJA
DobrićMaša Osnovna škola Jure Kaštelana6OS10000  ZAGREB6LITERARNA RADIONICA
PasarićIvan Osnovna škola Mihaela Šiloboda6OS10435  SVETI MARTIN POD OKIĆEM0SCENSKA RADIONICA
DrčićPaula Osnovna škola Antuna Mihanovića8OS49290  KLANJEC6FOTORADIONICA
IšekElla Osnovna škola Antuna Mihanovića8OS49290  KLANJEC6PLESNA RADIONICA
SakačZara Lu OŠ Ludbreg7OS42230  LUDBREG6SCENSKA RADIONICA
VlaisavljevićElena Osnovna škola Antuna Mihanovića8OS49290  KLANJEC6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
ČagaljMartina Osnovna škola "Tin Ujević"5OS31000  OSIJEK0LITERARNA RADIONICA
KurečićEma OŠ Marije Jurić Zagorke7OS10040  ZAGREB-DUBRAVA6PLESNA RADIONICA
StrgarMihael OŠ Pušća6OS10294  DONJA PUŠĆA6IZRADA SLIKOVNICE
ŠtritofDario OŠ Pušća8OS10294  DONJA PUŠĆA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
PretkovićDora OŠ Ludbreg8OS42230  LUDBREG6FOTORADIONICA
CrčićVilim Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar8OS49250  ZLATAR6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
FerišakKlara Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar8OS49250  ZLATAR6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
VIDMARMARTA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN7OS34350  ČAGLIN6RADIONICA NOVINE NA INTERNETU
BOREVACANTEA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN7OS34350  ČAGLIN6TELEVIZIJSKA RADIONICA