PrezimeImeOIBŠkolaŠkolaRazredMjestoŽupanijaRadionica 
BriševacAntonellaOŠ Eugen KumičićOsnovna škola851000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
RajlićMirnaOsnovna škola Šijana PulaOsnovna škola652100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
RožmarićNikaOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKALITERARNA RADIONICA
VlahovićMagdalenaOŠ Matije Gupca Gornja StubicaOsnovna škola549245  GORNJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
MajićMelaniOsnovna škola Eugena KumičićaOsnovna škola510410  VELIKA GORICAI ZAGREBAČKASCENSKA RADIONICA
SamovojskaMateaOsnovna škola FinidaOsnovna škola852440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
PršecTatjanaOsnovna škola BedenicaOsnovna škola710381  BEDENICAI ZAGREBAČKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
AntunovićNikoOsnovna škola TrsatOsnovna škola651000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
ĐukićLisa KatarinaOŠ Viktora Cara Emina, LovranOsnovna škola651415  LOVRANVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
JanjićNikoOsnovna škola Nikola TeslaOsnovna škola551000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
BanMajdaOŠ "Jelenje -Dražice"Osnovna škola651218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
VorkapićEneaOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
ČohiljMisaOsnovna škola Mate Balote BujeOsnovna škola852460  BUJE (BUIE)XVIII ISTARSKARADIONICA SLIKARSTVA
HrastinskiLauraOŠ MILANA LANGAOsnovna škola810432  BREGANAI ZAGREBAČKALITERARNA RADIONICA
PiškovićMartaOŠ BedekovčinaOsnovna škola849221  BEDEKOVČINAII KRAPINSKO-ZAGORSKA RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
MarićMichaelaOsnovna škola Fran Krsto Frankopan KrkOsnovna škola851500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
SvrtanLucijaVladimir Nazor BudinščinaOsnovna škola849284  BUDINŠĆINAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
MišanTerezaOsnovna škola Veli Vrh PulaOsnovna škola652100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
FakinMartaOŠ Ante KovačićaOsnovna škola710299  MARIJA GORICAI ZAGREBAČKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
KruhakPaulaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKALUTKARSKA RADIONICA
PetekJosipaOsnovna škola MartijanecOsnovna škola642232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKASCENSKA RADIONICA
ŠamanićPaolaOsnovna škola ,,Fran Krsto Frankopan" KrkOsnovna škola751500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
KelemenićEdiDruga gimnazija VaraždinSrednja škola242000  VARAŽDINV VARAŽDINSKAFILMSKA RADIONICA
KRANČIĆMIRNAOSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICAOsnovna škola651000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAPLESNA RADIONICA
ŠimunićAnaOsnovna škola Zlatar BistricaOsnovna škola749247  ZLATAR BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
MikelecNikolinaOŠ "Pušća"Osnovna škola810294  DONJA PUŠĆAI ZAGREBAČKAFOTORADIONICA
LovrenčićMatijaOŠ MartijanecOsnovna škola842232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKAFILMSKA RADIONICA
SinkovićMelaniOŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokOsnovna škola749210  ZABOKII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
MakovacMegiOsnovna škola-Scuola elementare RivarelaOsnovna škola852466  NOVIGRAD (CITTANOVA)XVIII ISTARSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
MrakovićMiaOŠ VAZMOSLAV GRŽALJAOsnovna škola852420  BUZETXVIII ISTARSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
ZadravecDunjaOsnovna škola Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
DomjanLanaOsnovna škola PetrijaencOsnovna škola842206  PETRIJANECV VARAŽDINSKALITERARNA RADIONICA
PosavecIvaOŠ Ksavera Šandora ĐalskogOsnovna škola810382  DONJA ZELINAI ZAGREBAČKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
MiletićMarinOŠ "Dobriša Cesarić"Osnovna škola734304  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
VLAHEKGITAOsnovna škola Zlatar BistricaOsnovna škola649247  ZLATAR BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKARSTVA
GrahovarLorenaOsnovna škola Antuna Mihanovića KlanjecOsnovna škola649290  KLANJECII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
MahuljaLucijaOsnovna škola OmišaljOsnovna škola851513  OMIŠALJVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
MešićDominikOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola851511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
LužinaNikaOsnovna škola Fran Krsto FrankopanOsnovna škola651500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
SvibenPaulaOsnovna škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola849250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
ŽagarNikaOŠ Matije Gupca Gornja StubicaOsnovna škola549245  GORNJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASKLADATELJSKA RADIONICA
KelinDavidOsnovna škola MartijanecOsnovna škola642232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKASCENSKA RADIONICA
JustinićKarlaOŠ Fran Krsto Frankopan, PŠ VrbnikOsnovna škola651516  VRBNIKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
CrnčecStefaniOsnovna škola PetrijanecOsnovna škola642206  PETRIJANECV VARAŽDINSKARADIONICA SLIKOVNICE
KušićSandrinOŠ Marija BistricaOsnovna škola649246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKAFILMSKA RADIONICA
BrnčićMateaSan NicoloOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKA PLESNA RADIONICA
ŠalkovićLucijaSrednja škola KrapinaSrednja škola149000  KRAPINAII KRAPINSKO-ZAGORSKALITERARNA RADIONICA
JuretićAnjaOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKALITERARNA RADIONICA
RadolovićIvaOsnovna škola Vladimira Nazora PazinOsnovna škola652000  PAZINXVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
DesovićIvanaOsnovna škola "Ivo Lola Ribar" LabinOsnovna škola752220  LABINXVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
SidorMiaOŠ˝Antun i Stijepan Radić˝Osnovna škola732260  GUNJAXVI VUKOVARSKO-SRIJEMSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
ŠoićMauroOsnovna škola KostrenaOsnovna škola751221  KOSTRENAVIII PRIMORSKO-GORANSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
LesicaKatarinaOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola751511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
SinkovićNikaOsnovna škola Antuna Mihanovića KlanjecOsnovna škola749290  KLANJECII KRAPINSKO-ZAGORSKA PLESNA RADIONICA
SečenNoraOsnovna škola ČavleOsnovna škola551219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKARSTVA
VilićPetraOsnovna škola Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
KovačevićKlaraOŠ "Fran Krsto Frankopan", Krk - PŠ VrbnikOsnovna škola651516  VRBNIKVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
FerjančićLaraOsnovna Škole Veli Vrh PulaOsnovna škola852100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
PavićNinaOŠ Antuna Kanižlića, PožegaOsnovna škola834304  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKALITERARNA RADIONICA
PiškorZoeOsnovna škola Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKALITERARNA RADIONICA
JalšovecLeonaOsnovna škola Vladimira Nazora-KrnicaOsnovna škola652208  KRNICAXVIII ISTARSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
RoceMarkoOŠ Vladimira Gortana ŽminjOsnovna škola752341  ŽMINJXVIII ISTARSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
VukelićScarletOŠ BakarOsnovna škola751222  BAKARVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKOVNICE
RedžajLejlaOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
VukInesOsnovna škola Franje Horvata Kiša, LoborOsnovna škola649253  LOBORII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
FerišakKlaraOsnovna škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola749250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
GavrićPetarOŠ Antuna Kanižlića, PožegaOsnovna škola834000  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
Maltar KovačićLeo FranOSNOVNA ŠKOLA FINIDAOsnovna škola852440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
JurićNinaOŠ Vladimira Gortana ŽminjOsnovna škola852341  ŽMINJXVIII ISTARSKARADIONICA SLIKOVNICE
ŽokaljEdiOŠ SamoborOsnovna škola810433  SAMOBORI ZAGREBAČKAFOTORADIONICA
FrbežarKarmenOŠ "Petar Zrinski" ČabarOsnovna škola851306  ČABARVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
PajserEmaOsnovna škola RugvicaOsnovna škola710370  DUGO SELOI ZAGREBAČKARADIONICA PJEVANJA
KošecVeronikaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKAFOTORADIONICA
KenjarŠejlaOŠ V. Nazora Rovinj/SE "V. Nazor" RovignoOsnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
ŽukinaIvanaOŠ Donja StubicaOsnovna škola749240  DONJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKARSTVA
LeškovićLucijaOŠ Matije Gupca Gornja StubicaOsnovna škola549245  GORNJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
KraljEmaOŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokOsnovna škola749210  ZABOKII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
MarkovićLucijaOŠ Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KučkoDoraOŠ Donja StubicaOsnovna škola749240  DONJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
KocetJanOŠ "Petar Zrinski" ČabarOsnovna škola851306  ČABARVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
KraljićLauraOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola651511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAPLESNA RADIONICA
TerzićBenedettaTOŠ-SEI "BERNARDO PARENTIN"Osnovna škola652440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKA PLESNA RADIONICA
EršekElenaOsnovna škola Franje Horvata Kiša, LoborOsnovna škola649253  LOBORII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKOVNICE
PercanErikTehnička škola PulaSrednja škola152100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
ČukmanAnaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIJSKA RADIONICA
PekicaBartolOŠ SvetvinčenatOsnovna škola552342  SVETVINČENATXVIII ISTARSKAFOTORADIONICA
BrčićNinaOsnovna škola Mate Balote BujeOsnovna škola852460  BUJE (BUIE)XVIII ISTARSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
VučkovićStefanyOsnovna škola Šijana PulaOsnovna škola752100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
RudanMihaelaOŠ nVladimira Gortana ŽminjOsnovna škola852341  ŽMINJXVIII ISTARSKALITERARNA RADIONICA
NovotaHrvojeOŠ LudbregOsnovna škola842230  LUDBREGV VARAŽDINSKASCENSKA RADIONICA
ŠehanovićAleksandraTOŠ-SEI "BERNARDO PARENTIN"Osnovna škola652440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKAFOTORADIONICA
KlarićEniOsnovna Škole Veli Vrh PulaOsnovna škola852100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
KudelićLeaOsnovna škola BedenicaOsnovna škola710381  BEDENICAI ZAGREBAČKARADIONICA SLIKARSTVA
ČavalLeaOŠ "Jelenje - Dražice"Osnovna škola851218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKAPLESNA RADIONICA
LukačićSaraOsnovna škola Fran Krsto Frankopan KrkOsnovna škola751500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKARSTVA
RužićEniOŠ Jurja DobrileOsnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
JOVIČIĆENOLAOSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICAOsnovna škola651000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
TufekovićMartinaSrednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaSrednja škola144430  HRVATSKA KOSTAJNICAIII SISAČKO-MOSLAVAČKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
VukešinLauraOsnovna škola PetrijanecOsnovna škola842206  PETRIJANECV VARAŽDINSKARADIONICA SLIKOVNICE
DruškovićLaraSrednja škola Petra ŠegedinaSrednja škola220260  KORČULAXIX DUBROVAČKO-NERETVANSKAFOTORADIONICA
GluhićPetraOŠ Vladimira NazoraOsnovna škola752450  VRSAR (ORSERA)XVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
TintorRomanOSNOVNA ŠKOLA FINIDAOsnovna škola752440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
RožaMarinGlazbena škola Ivana Matetića-Ronjgova PulaSrednja škola252100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
LIVERIĆLEDAOSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICAOsnovna škola551000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
KavickiDoraOŠ STJEPANA RADIĆA ČAGLINOsnovna škola834350  ČAGLINXI POŽEŠKO-SLAVONSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
PETEKLEONORATOŠ-SEI NOVIGRAD-CITTANOVAOsnovna škola552466  NOVIGRAD (CITTANOVA)XVIII ISTARSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
DerenčinovićLucijaFran Krsto FrankopanOsnovna škola851521  PUNATVIII PRIMORSKO-GORANSKAFOTORADIONICA
StjepanovićNadaOŠ STJEPANA RADIĆA ČAGLINOsnovna škola834350  ČAGLINXI POŽEŠKO-SLAVONSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
RabuzinFranOsnovna škola Novi MarofOsnovna škola742220  NOVI MAROFV VARAŽDINSKARADIJSKA RADIONICA
MagyarMorOsnovnaškola KostrenaOsnovna škola851221  KOSTRENAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
ČuturiloLukaOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
BačićPatrikOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
OlićParticiaFran Krsto FrankopanOsnovna škola751521  PUNATVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKARSTVA
Savić-SeifertValentinoOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIJSKA RADIONICA
PetrovićMihaelOsnovna škola "Ivo Lola Ribar" LabinOsnovna škola852220  LABINXVIII ISTARSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
LjubićMateaOŠ Vladimir Bosnar Stubičke TopliceOsnovna škola849244  STUBIČKE TOPLICEII KRAPINSKO-ZAGORSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ŠkrobonjaDinoOŠ Eugen KumičićOsnovna škola851000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASKLADATELJSKA RADIONICA
KljakFilipOsnovna škola BelecOsnovna škola749254  BELECII KRAPINSKO-ZAGORSKAFILMSKA RADIONICA
ŠpadaLucijaOsnovna škola Šijana PulaOsnovna škola852100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
BedenikDorotejaOsnovna škola PetrijanecOsnovna škola842206  PETRIJANECV VARAŽDINSKARADIONICA PJEVANJA
VeverecMartaOŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokOsnovna škola649210  ZABOKII KRAPINSKO-ZAGORSKA RADIONICA SLIKOVNICE
CvetkovićEmaŠkola za primijenjenu umjetnost RijekaSrednja škola251000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PretkovićDoraOŠ LudbregOsnovna škola742230  LUDBREGV VARAŽDINSKARADIONICA PJEVANJA
RadizlovićErinOŠ-SE RIVARELA NOVIGRAD-CITTANOVAOsnovna škola652466  NOVIGRAD (CITTANOVA)XVIII ISTARSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
BrezakSašaOŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokOsnovna škola649210  ZABOKII KRAPINSKO-ZAGORSKALUTKARSKA RADIONICA
GregoGeaOŠ OmišaljOsnovna škola751513  OMIŠALJVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
ŽIVKOVIĆFRANOOŠ "VLADIMIR GORTAN"Osnovna škola851000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
BenčićJosipOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKASKLADATELJSKA RADIONICA
Stilinović TušekKlaraOŠ "Jelenje - Dražice"Osnovna škola751218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKAFOTORADIONICA
JurišaLeonOsnovna Škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola849250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
RutarIvaOŠ Viktora Cara Emina, LovranOsnovna škola651415  LOVRANVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
MamićLorenaOŠ Ivana PerkovcaOsnovna škola610292  ŠENKOVECI ZAGREBAČKAKERAMIČARSKA RADIONICA
ZambelliMarcoOŠ Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKALITERARNA RADIONICA
ŽigoLaraOŠ "Jelenje - Dražice"Osnovna škola651218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
ŠarkanjPetarOsnovna škola BelecOsnovna škola749254  BELECII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIJSKA RADIONICA
ŽivkovićSophie NoaSrednja škola Mate Balote PorečSrednja škola252440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
TomišićMartinOsnovna škola Vladimira Nazora PazinOsnovna škola852000  PAZINXVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
PiliBarbaraOŠ Ante KovačićaOsnovna škola710299  MARIJA GORICAI ZAGREBAČKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
MilošReanaPazinski kolegij - Klasična gimnazijaSrednja škola152000  PAZINXVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
PetkovićStjepanGIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVECSrednja škola340000  ČAKOVECXX MEĐIMURSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
BaćacBrunoOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
RusinAnaOsnovna škola”Fran Krsto Frankopan”,KrkOsnovna škola651500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
BajkovacEmaOsnovna škola MartijanecOsnovna škola642232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKASCENSKA RADIONICA
KorovljevićHrvojeGimnazija ŽupanjaSrednja škola232270  ŽUPANJAXVI VUKOVARSKO-SRIJEMSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
CrljenLaraOŠ KRAPINSKE TOPLICEOsnovna škola849217  KRAPINSKE TOPLICEII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
PeruškoDinoOsnovna škola Matije Vlačića LabinOsnovna škola752220  LABINXVIII ISTARSKARADIONICA SLIKOVNICE
ZubčićKatarinaOŠ "Jelenje - Dražice"Osnovna škola751218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
SantiniLucijaOŠ "Milan Brozović"Osnovna škola851215  KASTAVVIII PRIMORSKO-GORANSKALITERARNA RADIONICA
ŠuštićMartaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
BanićFranSrednja škola za elektrotehniku i računalstvoSrednja škola151000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
RadovanErikOŠ Jurja DobrileOsnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKAFILMSKA RADIONICA
RoškoFranOŠ Vladimira VidrićaOsnovna škola744320  KUTINAIII SISAČKO-MOSLAVAČKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
PosedelElenaOŠ Jurja DobrileOsnovna škola652210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
ViškovićAnaOŠ Jurja DobrileOsnovna škola652210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA SLIKOVNICE
KovačekLukaOsnovna škola BelecOsnovna škola749254  BELECII KRAPINSKO-ZAGORSKAFILMSKA RADIONICA
LleshdedajMartinaFran Krsto FrankopanOsnovna škola551500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
MatkovićPavlaOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola751511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
JukićKarlaOŠ Nikola TeslaOsnovna škola551000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
VlahSanjaOŠ Ivan Goran Kovačić ČepićOsnovna škola852232  KRŠANXVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
BožićLauraOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola851511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKA PLESNA RADIONICA
KolmanDarioOsnovna škola MartijanecOsnovna škola842232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKALITERARNA RADIONICA
ZimaLeonaOŠ Antuna Kanižlića, PožegaOsnovna škola834000  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
KondićAntonijaOŠ Vladimira Nazora Rovinj - SE "Vladimir Nazor" RovignoOsnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA SLIKARSTVA
VIDAKDOROTEAOŠ Ivan Goran Kovačić ČepićOsnovna škola852232  KRŠANXVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
VrabecMateaOsnovna škola MartijanecOsnovna škola742232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
StrsoglavecSaraOŠ Janka LeskovaraOsnovna škola849218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKOVNICE
JugovićNinaOsnovna škola ČavleOsnovna škola851219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
MolnarSlavenOsnovna škola RugvicaOsnovna škola710370  DUGO SELOI ZAGREBAČKASCENSKA RADIONICA
IšekEllaOsnovna škola Antuna Mihanovića KlanjecOsnovna škola749290  KLANJECII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
DepikolozvaneHanaGimnazija i strukovna škola Jurja DobrileSrednja škola152000  PAZINXVIII ISTARSKARADIJSKA RADIONICA
GrdurLucijaOsnovna škola NovskaOsnovna škola744330  NOVSKAIII SISAČKO-MOSLAVAČKASCENSKA RADIONICA
StepinacMagdalenaOŠ "Kardinal Alojzije Stepinac" KrašićOsnovna škola710454  KRAŠIĆI ZAGREBAČKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ŠafarFaniOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
HercigonjaMartaSrednja škola PregradaSrednja škola149218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
LukićMiaOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola751511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
HanićMirzaOsnovna škola PorečOsnovna škola552440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA SLIKARSTVA
MikelecKatarinaOŠ "Pušća"Osnovna škola810294  DONJA PUŠĆAI ZAGREBAČKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
LozančićSofiaOŠ Vladimira Nazora Rovinj-SE "Vladimira Nazora"-Glazbeni odjelOsnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
DepikolozvaneKatarinaOsnovna škola Fran Krsto FrankopanOsnovna škola851500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
MatohancaGretaOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor" Rovinj/RovignoOsnovna škola652210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
ZagorecKlaraOŠ Ksavera Šandora ĐalskogOsnovna škola810382  DONJA ZELINAI ZAGREBAČKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
AntunovićMatijaOsnovna škola TrsatOsnovna škola651000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
JOVIĆROKOOSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICAOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
VukasLucijaOŠ "Jelenje - Dražice"Osnovna škola651218  DRAŽICEVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKOVNICE
LebinacRobertoOŠ Ivana PerkovcaOsnovna škola710292  ŠENKOVECI ZAGREBAČKASKLADATELJSKA RADIONICA
OrosMikaOŠ Dr. Mate DemarinaOsnovna škola552203  MEDULINXVIII ISTARSKARADIONICA SLIKARSTVA
IvančićPaulaOsnovna škola Franje Horvata Kiša, LoborOsnovna škola649253  LOBORII KRAPINSKO-ZAGORSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MilevojSaraOsnovna škola "Ivo Lola Ribar" LabinOsnovna škola752220  LABINXVIII ISTARSKAFOTORADIONICA
LukanićPaulaOsnovna škola ČavleOsnovna škola551219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
LipovacTinaOŠ "Petar Zrinski" ČabarOsnovna škola851306  ČABARVIII PRIMORSKO-GORANSKAFOTORADIONICA
JuričićNoemiOsnovna škola "Ivo Lola Ribar" LabinOsnovna škola752240  LABINXVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
LeskovarElaOŠ Janka LeskovaraOsnovna škola849218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKALITERARNA RADIONICA
VešligajEmmaOŠ Janka LeskovaraOsnovna škola849218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKASKLADATELJSKA RADIONICA
ERSTIĆLUCIJAOŠ "Milan Brozović" KastavOsnovna škola751215  KASTAVVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
BregovićMelanieOsnovna škola MartijanecOsnovna škola742232  DONJI MARTIJANECV VARAŽDINSKASCENSKA RADIONICA
HercegIvanaOsnovna škola MačeOsnovna škola549251  MAČEII KRAPINSKO-ZAGORSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
GruberSaraškola primijenjenih mjetnosti i dizajna pulaSrednja škola2-XVIII ISTARSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
MavrinacPetraPrva sušačka hrvatska gimnazija u RijeciSrednja škola151000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
MohačRobertaOŠ BedekovčinaOsnovna škola849221  BEDEKOVČINAII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
GoričanecSunčicaOsnovna škola "Ivo Lola Ribar" LabinOsnovna škola752220  LABINXVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
KraljićKarolinaOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola851511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKA PLESNA RADIONICA
HAVAŠFILIPOŠ DRAGANIĆIOsnovna škola847201  DRAGANIĆIIV KARLOVAČKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
FranićEmaOsnovna škola Josipa Kozarca, LipovljaniOsnovna škola844322  LIPOVLJANIIII SISAČKO-MOSLAVAČKASCENSKA RADIONICA
MatejašElenaSrednja škola ZlatarSrednja škola149250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
KokotEmaOsnovna škola PetrijanecOsnovna škola642206  PETRIJANECV VARAŽDINSKARADIJSKA RADIONICA
BerkovićMarojeSrednja Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova RijekaSrednja škola151000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASKLADATELJSKA RADIONICA
CarevićNikaOŠ OmišaljOsnovna škola851513  OMIŠALJVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
JazbecLaraSrednja škola PregradaSrednja škola149218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKOVNICE
ŽgombaRokoOŠ Vladimira Gortana ŽminjOsnovna škola852341  ŽMINJXVIII ISTARSKASKLADATELJSKA RADIONICA
SeverMonikaOsnovna škola RugvicaOsnovna škola710370  DUGO SELOI ZAGREBAČKARADIONICA PJEVANJA
RihtarićNikaOsnovna škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola849250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
SadaićIngaSrednja škola ZlatarSrednja škola149250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKASKLADATELJSKA RADIONICA
gračanalmaOSNOVNA ŠKOLA – SCUOLA ELEMENTAREOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
CvekAnaOsnovna škola VežicaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MeštrovićNikaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MršićPetraOsnovna škola "Fran Krsto Frankopan" KrkOsnovna škola751500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKAFOTORADIONICA
RenierRinaOsnovna škola Veli Vrh PulaOsnovna škola652100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKAPLESNA RADIONICA
DodichDonaOSNOVNA ŠKOLA FINIDAOsnovna škola752440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
CrčićVilimOsnovna škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola749250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
KajbaLanaOsnovna škola Antuna MihanovićaOsnovna škola849290  KLANJECII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
CukrovPetarOsnovna Škola Tar-VabrigaOsnovna škola752465  TAR (TORRE)XVIII ISTARSKA RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
GlušicaLinaOŠ Viktora Cara EminaOsnovna škola551415  LOVRANVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MeđimorecIsabellaOsnovna škola Fran Krsto FrankopanOsnovna škola651500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKASCENSKA RADIONICA
PrugovečkiLorenaOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKOVNICE
MirosavljevićRokoOsnovna škola NovskaOsnovna škola744330  NOVSKAIII SISAČKO-MOSLAVAČKASCENSKA RADIONICA
GušićAnjaOŠ Fran Krsto FrankopanOsnovna škola851500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
BirtićLoraOsnovna škola ČavleOsnovna škola751219  ČAVLEVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
BalenSaraOŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokOsnovna škola649210  ZABOKII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
MatijašićMiaOŠ MILANA LANGAOsnovna škola810432  BREGANAI ZAGREBAČKALITERARNA RADIONICA
SvetličićTiborOsnovna škola Jurja DobrileOsnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKAFILMSKA RADIONICA
LegovićPetraOsnovna škola Vladimira Nazora PazinOsnovna škola552000  PAZINXVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
LEVAKKARLAOŠ Ivan Goran Kovačić ČepićOsnovna škola752232  KRŠANXVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
GrubišićNinaOŠ Jurja DobrileOsnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PamićPaolaOsnovna škola Veli Vrh PulaOsnovna škola852100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
MohorićLaraMedicinska škola RijekaSrednja škola151000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
JakovljevićMatkoOsnovna škola Fran Krsto Frankopan KrkOsnovna škola851500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SLIKOVNICE
JurišićSaraOŠ-SE RIVARELA NOVIGRAD-CITTANOVAOsnovna škola652466  NOVIGRAD (CITTANOVA)XVIII ISTARSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PoslekFrankaOsnovna škola Antuna Mihanovića KlanjecOsnovna škola549290  KLANJECII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA SLIKARSTVA
MATIĆ MESZAROSZORAOSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICAOsnovna škola551000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
ŠošoPetraOsnovna škola Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
IvančićRudiOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
MarkušDorotejaOsnovna škola Franje Horvata Kiša, LoborOsnovna škola649253  LOBORII KRAPINSKO-ZAGORSKALUTKARSKA RADIONICA
LucićBenjaminOŠ Antun i Stjepan RadićOsnovna škola732259  GUNJAXVI VUKOVARSKO-SRIJEMSKAVIDEODOKUMENTARNA RADIONICA
SekušakPaolaOŠ Janka LeskovaraOsnovna škola749218  PREGRADAII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
KišAntonijaOsnovna škola braće Radića PakracOsnovna škola634550  PAKRACXI POŽEŠKO-SLAVONSKASCENSKA RADIONICA
SuminaMartinaOsnovna škola Veli Vrh PulaOsnovna škola852100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
BurićMiaKostrenaOsnovna škola751221  KOSTRENAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
ŠmicMartinaOsnovna škola PetrijanecOsnovna škola842206  PETRIJANECV VARAŽDINSKARADIJSKA RADIONICA
DumbovićSaraOsnovna škola Veli Vrh PulaOsnovna škola652100  PULA (POLA)XVIII ISTARSKASCENSKA RADIONICA
PakšecLauraOsnovna škola Franje Horvata Kiša, LoborOsnovna škola649253  LOBORII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
KučakJelenaOŠ Matije Gupca Gornja StubicaOsnovna škola549245  GORNJA STUBICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
ŽakulaPetraOsnovna škola TurnićOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
DujakMartinaOsnovna škola-Scuola elementare RivarelaOsnovna škola852466  NOVIGRAD (CITTANOVA)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
Vidaković NatrlinVanesaTuristička i ugostiteljska škola DubrovnikSrednja škola220000  DUBROVNIKXIX DUBROVAČKO-NERETVANSKASCENSKA RADIONICA
LukarićHanaOsnovna škola ,,Fran Krsto Frankopan" KrkOsnovna škola751500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKARADIONICA PJEVANJA
MedicaMiaOŠ VAZMOSLAV GRŽALJAOsnovna škola852420  BUZETXVIII ISTARSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
BrautovićMateaGimnazija DubrovnikSrednja škola120000  DUBROVNIKXIX DUBROVAČKO-NERETVANSKARADIONICA NOVINA NA INTERNETU
PamerClaudiaOŠ STJEPANA RADIĆA ČAGLINOsnovna škola834350  ČAGLINXI POŽEŠKO-SLAVONSKAFILMSKA RADIONICA
TonićNikaOsnovna škola Nikola teslaOsnovna škola651000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
MolitoriszIris HelenaOsnovna škola Fran Krsto Frankopan KrkOsnovna škola851500  KRKVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
TUŠEKIVANAOŠ STJEPANA RADIĆA ČAGLINOsnovna škola834350  ČAGLINXI POŽEŠKO-SLAVONSKASCENSKA RADIONICA
NenadovićKajaOŠ Nikola TeslaOsnovna škola751000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
HodakPaolaOŠ Eugena KumičićaOsnovna škola510410  VELIKA GORICAI ZAGREBAČKASCENSKA RADIONICA
MatoševićAuroraOŠ Vladimira Nazora Rovinj - SE "Vladimir Nazor" RovignoOsnovna škola752210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA PJEVANJA
BadurinaMatijaOsnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola851511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
DujmovićNikolaOŠ Jurja DobrileOsnovna škola652210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIJSKA RADIONICA
DruškovićMichelleOsnovna škola Mate Balote BujeOsnovna škola852460  BUJE (BUIE)XVIII ISTARSKARADIONICA SCENSKE GLAZBE
DominkušRenatoOŠ Marija BistricaOsnovna škola749246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKAFILMSKA RADIONICA
DebelićFraneOŠ Ivana Rabljanina RabOsnovna škola651280  RABVIII PRIMORSKO-GORANSKASLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
JančekKlaraOŠ "Dobriša Cesarić"Osnovna škola734303  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKAKERAMIČARSKA RADIONICA
TROŠELJNOELOŠ "VLADIMIR GORTAN"Osnovna škola551000  RIJEKAVIII PRIMORSKO-GORANSKAFILMSKA RADIONICA
ŽupanLoraOŠ Antuna Kanižlića, PožegaOsnovna škola834000  POŽEGAXI POŽEŠKO-SLAVONSKARADIONICA SLIKARSTVA
ZaplatićIvaOsnovna škola Ante Kovačića ZlatarOsnovna škola849250  ZLATARII KRAPINSKO-ZAGORSKARADIONICA PJEVANJA
ŠtritofNikaOsnovna škola "Pušća"Osnovna škola810294  DONJA PUŠĆAI ZAGREBAČKARADIONICA PJEVANJA
ŠpoljarecLaraOŠ Marija BistricaOsnovna škola849246  MARIJA BISTRICAII KRAPINSKO-ZAGORSKASCENSKA RADIONICA
MatanovićNinaGimnazija ŽupanjaSrednja škola132270  ŽUPANJAXVI VUKOVARSKO-SRIJEMSKARADIJSKA RADIONICA
FeretićManuelaOŠ OmišaljOsnovna škola851513  OMIŠALJVIII PRIMORSKO-GORANSKAKOSTIMOGRAFSKA RADIONICA
KošaraTeaOŠ Vladimira Gortana ŽminjOsnovna škola852341  ŽMINJXVIII ISTARSKAFOTORADIONICA
RodinisNelloOŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"Osnovna škola852210  ROVINJ (ROVIGNO)XVIII ISTARSKARADIONICA GRAFIČKOG DIZAJNA
GajzlerLucijaosnovna škola Malinska-DubašnicaOsnovna škola651511  MALINSKAVIII PRIMORSKO-GORANSKA RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
ŠtefanacMarinOŠ FinidaOsnovna škola652440  POREČ (PARENZO)XVIII ISTARSKARADIONICA SLIKARSTVA