Pozvani učenici

Kako biste sudjelovali  u ovogodišnjoj Školi stavralaštva, molimo potvrdite sudjelovanje.

Potvrdu mogu obaviti isključivo osobe koje su ispunile prijavnicu.

Da biste mogli pristupiti formularima za potvrdu dolaska – morate biti ulogirani.

Nakon što ste se ulogirali, u popisu pozvanih kandidata kliknite na OIB prijavnice koju želite potvrditi
i zatim u novom prozoru potvrdite dolazak i ispunite inicijalni upitnik.

Potvrdu ćete potom dobiti emailom.

PrezimeImeOIBŠkolaRazredO/SMjestoŽupanijaRadionicaPotvrda dolaska
PoropatVibor Osnovna škola Finida6OS52440  POREČ (PARENZO)0SKLADATELJSKA RADIONICA
DekovićLuka Osnovna škola Finida6OS52440  POREČ (PARENZO)0SKLADATELJSKA RADIONICA
Raičković NikolašVito Osnovna škola Finida7OS52440  POREČ (PARENZO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KomšićViktorija Osnovna škola Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
JerkovićNika Osnovna škola Finida5OS52440  POREČ (PARENZO)0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
JuriševićNika Osnovna škola Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ValkovicMauro Osnovna škola Finida7OS52440  POREČ (PARENZO)0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
StiplošekNika Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA0LITERARNA RADIONICA
Krog BrozRosa Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA6NOVINE NA INTERNETU
DrenškiKarlo Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA0LITERARNA RADIONICA
ZaplatićLana Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor8OS49253  LOBOR0SLIKARSKA RADIONICA
KrsnikHelena Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
KišHana OŠ Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)0SLIKARSKA RADIONICA
FindakJosip Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA0SCENSKA RADIONICA
HurtićZara Osnovna škola Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)0SLIKARSKA RADIONICA
HajnićMia Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6FILMSKA RADIONICA
LevakKarla Srednja škola Mate Blažina Labin2SS52220  LABIN6RADIONICA PJEVANJA
FulirLeda Osnovna škola Zlatar Bistrica6OS49247  ZLATAR BISTRICA6IZRADA SLIKOVNICE
WeygandNora OŠ Dr. Ivana Merza8OS10000  ZAGREB0FILMSKA RADIONICA
ŠkvorcAna Osnovna škola Zlatar Bistrica6OS49247  ZLATAR BISTRICA0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
BokunMaja Lucija Osnovna škola Zlatar Bistrica7OS49247  ZLATAR BISTRICA6SLIKARSKA RADIONICA
CadumZara Osnovna škola Finida8OS52440  POREČ (PARENZO)6SLIKARSKA RADIONICA
CavorMavi OŠ Samobor6OS10433  SAMOBOR0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BrajkovićToni Osnovna škola Finida7OS52440  POREČ (PARENZO)0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
BunčićLuna I. osnovna škola7OS43000  BJELOVAR0NOVINE NA INTERNETU
JakopićJan Osnovna škola Janka Leskovara6OS49218  PREGRADA0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KrsnikDina Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA0FILMSKA RADIONICA
PogačićTeodora Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA0FILMSKA RADIONICA
TretinjakBorna OŠ Augusta Cesarca Krapina7OS49000  KRAPINA6SCENSKA RADIONICA
ŠtehecLorena OŠ Augusta Cesarca Krapina7OS49000  KRAPINA6RADIONICA PJEVANJA
LeporizMegan TOŠ-SEI Bernardo Parentin8OS52440  POREČ (PARENZO)0SLIKARSKA RADIONICA
BalagovićKlara OŠ Augusta Cesarca7OS49000  KRAPINA6SCENSKA RADIONICA
MartinčićAntonio Srednja škola Mate Blažine, Labin2SS52220  LABIN0SKLADATELJSKA RADIONICA
ČehićTereza Osnovna škola Joakima Rakovca8OS52448  SVETI LOVREČ0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
DušekSonja Osnovna škola Matka Laginje5OS10000  ZAGREB0FILMSKA RADIONICA
ČučekEla Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA0IZRADA SLIKOVNICE
OrešićMorana Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BosnarKarla Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6IZRADA SLIKOVNICE
PotočkiEma Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6RADIONICA PJEVANJA
BaričevićMatija Osnovna škola Janka Leskovara7OS49218  PREGRADA6NOVINE NA INTERNETU
DebeljakKlarisa OŠ Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6LITERARNA RADIONICA
ŽukinaIvana Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
LiculFrančeska Srednja škola Mate Blažina Labin2SS52220  LABIN6TELEVIZIJSKA RADIONICA
ZlomislićPetra Osnovna škola Jure Kaštelana6OS10000  ZAGREB0FOTORADIONICA
ĐukićSara OŠ Porec7OS52440  POREČ (PARENZO)6PLESNA RADIONICA
SedakDora Osnovna škola Bedekovčina8OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
CrčićVilim Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
PauletićAurora Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
JukićSara Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0IZRADA SLIKOVNICE
KlimićVivian Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0KERAMIČARSKA RADIONICA
JakušNadia Osnovna škola Bedekovčina8OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
SvetličićMaša Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0FILMSKA RADIONICA
GlavanNikolina Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0KERAMIČARSKA RADIONICA
PudićMarta Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0LUTKARSKA RADIONICA
PetehAmelija Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0SLIKARSKA RADIONICA
SvečnjakGloria Osnovna škola Bedekovčina8OS49221  BEDEKOVČINA6RADIONICA PJEVANJA
MačinićChiara Osnovna škola Tar-Vabriga7OS52465  TAR (TORRE)6LITERARNA RADIONICA
MiljakNatalia Lucrezia OŠ-SE "San Nicolò"7OS51000  RIJEKA0KERAMIČARSKA RADIONICA
BegićNika OŠ - SE "San Nicolò"7OS51000  RIJEKA0KERAMIČARSKA RADIONICA
LončarMarija OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0LITERARNA RADIONICA
ŠurbatTina OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIJSKA RADIONICA
SmajićSandro OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
StankovićRicarda OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0LITERARNA RADIONICA
KrčelićNiko OŠ Tituša Brezovačkog6OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD6RADIJSKA RADIONICA
AdamovićNika OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIJSKA RADIONICA
BalenSara Gimnazija Antuna Gustava Matoša1SS49210  ZABOK6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KučinićMatilda OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0PLESNA RADIONICA
VrdoljakMarino OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIJSKA RADIONICA
BojićLucija OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIJSKA RADIONICA
IvankovićLorena OŠ Tituša Brezovačkog6OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0FILMSKA RADIONICA
Koščak BrajkovićLara OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0IZRADA SLIKOVNICE
JagnjićLana OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0PLESNA RADIONICA
KezeleFilipa OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
MeštrovićFilip OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0SCENSKA RADIONICA
KroloEva OŠ Tituša Brezovačkog6OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD6LITERARNA RADIONICA
MijačDuje OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
MiličevićAndrea OŠ Tituša Brezovačkog5OS10090  ZAGREB-SUSEDGRAD0RADIJSKA RADIONICA
KrevatinNikolas Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
DrčaLena Osnovna škola Gustava Krkleca5OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6LUTKARSKA RADIONICA
VlašeNora OŠ "Jelenje - Dražice"7OS51218  DRAŽICE6FOTORADIONICA
ŠpanjićPetra OŠ "Jelenje - Dražice"8OS51218  DRAŽICE6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
VlašićTea Osnovna škola Gustava Krkleca5OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6FOTORADIONICA
RadeljkovićNeva OŠ Gustava Krkleca5OS10000  ZAGREB6FILMSKA RADIONICA
BrlečićLeticija Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE0RADIONICA PJEVANJA
BudićMarija Osnovna škola Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0RADIONICA PJEVANJA
ŠepčićKatja Osnovna škola "Jelenje - Dražice"6OS51218  DRAŽICE6IZRADA SLIKOVNICE
KušićDora Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE6PLESNA RADIONICA
CarLana Osnovna škola Sesvete7OS10360  SESVETE0RADIJSKA RADIONICA
KmetAnika OŠ Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0RADIONICA PJEVANJA
BarbarićDebora OŠ-SE RIVARELA5OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0KERAMIČARSKA RADIONICA
RadinEliza OŠ-SE RIVARELA7OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0RADIONICA PJEVANJA
BarbarićLara OŠ-SE RIVARELA7OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0FILMSKA RADIONICA
KomočarJana Osnovna škola Samobor7OS10430  SAMOBOR6RADIONICA PJEVANJA
JakobovićMirta Osnovna škola Samobor7OS10430  SAMOBOR6PLESNA RADIONICA
LisakLeona Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE0LUTKARSKA RADIONICA
FarkašFran Osnovna škola Gustava Krkleca8OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6SKLADATELJSKA RADIONICA
ŠolarLaura Osnovna škola Tar-Vabriga7OS52465  TAR (TORRE)0FOTORADIONICA
KrižmarićFilip Osnovna škola Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
CiglenečkiGreta Osnovna školsa Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok7OS49210  ZABOK6LUTKARSKA RADIONICA
KlanečekMarta OŠ Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6PLESNA RADIONICA
GašparacDylan Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar6OS51306  ČABAR6SCENSKA RADIONICA
MihovilićEma Osnovna škola Sveti Križ Začretje7OS49223  SVETI KRIŽ ZAČRETJE6
KučakJelena Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica8OS49245  GORNJA STUBICA0SCENSKA RADIONICA
KrištićDora Osnovna škola Gustava Krkleca5OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0PLESNA RADIONICA
LeškovićLucija Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica8OS49245  GORNJA STUBICA0RADIONICA PJEVANJA
ŽagarNika Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica8OS49245  GORNJA STUBICA6SKLADATELJSKA RADIONICA
VincekovićJulija OŠ Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6IZRADA SLIKOVNICE
JambrečinaJana Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica8OS49245  GORNJA STUBICA0LITERARNA RADIONICA
JAKOMINIĆMAŠA Osnovna škola Poreč6OS52440  POREČ (PARENZO)6IZRADA SLIKOVNICE
KreberDorian OŠ Sesvete8OS10360  SESVETE6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
KreberMartin OŠ Sesvete6OS10360  SESVETE0RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
VučkovićRebeka Osnovna škola "Klinča Sela" Klinča Sela5OS10452  DONJA ZDENČINA6PLESNA RADIONICA
MarasMia OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA0
PalijašMarta Osnovna škola"Klinča Sela" Klinča Sela5OS10452  DONJA ZDENČINA0SLIKARSKA RADIONICA
MrazEma Osnovna škola Sveti Križ Začretje7OS49223  SVETI KRIŽ ZAČRETJE6LITERARNA RADIONICA
PetrcTara OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA0LITERARNA RADIONICA
MEŽNARIĆJELENA II. osnovna škola Varaždin5OS42000  VARAŽDIN6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KraljićMaria Ana Osnovna škola Gornja Vežica7OS51000  RIJEKA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
GalirSofia Osnovna škola Sesvete6OS10360  SESVETE6LITERARNA RADIONICA
DausDora Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN0NOVINE NA INTERNETU
MršićHana Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN6NOVINE NA INTERNETU
PožgajTibor Osnovna škola Gornja Vežica8OS51000  RIJEKA0FILMSKA RADIONICA
CukonMila Osnovna škola Vladimira Nazora- Krnica8OS52208  KRNICA6FOTORADIONICA
PrugovečkiLea OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ArdalićDana OŠ Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
VrzićElla Osnovna škola Joakima Rakovca8OS52448  SVETI LOVREČ0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
KučinićNicole Maria OŠ Vladimira Nazora Rovinj - SE "Vladimir Nazor" Rovigno7OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
UgulinAnja OŠ Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
NovoselecPaula OŠ Petrijanec7OS42206  PETRIJANEC6LUTKARSKA RADIONICA
ŠantekAna Osnovna škola Janka Leskovara8OS49218  PREGRADA6IZRADA SLIKOVNICE
POJEMARK OSNOVNA ŠKOLA "PETAR ZRINSKI" ČABAR6OS51306  ČABAR6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
PugarLuka Osnovna škola Zlatar Bistrica7OS49247  ZLATAR BISTRICA0FILMSKA RADIONICA
KuzmanovićAnna OŠ Dobriša Cesarić Požega8OS34000  POŽEGA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
DleskLana Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
TušekFilip OŠ Dobriša Cesarić Požega8OS34000  POŽEGA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
BorićDorotea Osnovna škola Zlatar Bistrica8OS49247  ZLATAR BISTRICA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
MatijevićTara OŠ "Dobriša Cesarić" Požega8OS34000  POŽEGA6PLESNA RADIONICA
AndrakaLaura Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
KovačevićMia Osnovna škola Zlatar Bistrica7OS49247  ZLATAR BISTRICA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BrkićViktoria OŠ Viktora Cara Emina6OS51415  LOVRAN6SKLADATELJSKA RADIONICA
ZulianLuka Dom mladih rijeka8OS51000  RIJEKA0FILMSKA RADIONICA
GagulićMatija OŠ Ivana Perkovca8OS10292  ŠENKOVEC0TELEVIZIJSKA RADIONICA
ModrinjakVanja Graditeljska škola Čakovec3SS40000  ČAKOVEC6TELEVIZIJSKA RADIONICA
GalantPavle OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ6FILMSKA RADIONICA
LatinBranimir Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava4OS42250  LEPOGLAVA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KrivakAnja Osnovna škola Zlatar Bistrica7OS49247  ZLATAR BISTRICA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
DrčićPaula Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6FOTORADIONICA
MikacMarta Osnovna škola Zapruđe7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB6FILMSKA RADIONICA
ŽupanićFran Gimnazija Antuna Gustava Matoša Zabok2SS49210  ZABOK0SCENSKA RADIONICA
PeruškoDino Pazinski kolegij - klasična gimnazija s pravom javnosti Pazin2SS52000  PAZIN6IZRADA SLIKOVNICE
PelkoIrma OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
VitulićAntonia OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ0RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
AntoličBruna Osnovna waldorfska škola8OS51000  RIJEKA0KERAMIČARSKA RADIONICA
RadešićChantal OŠ-SE RIVARELA8OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0
ŽinićVesna OŠ-SE RIVARELA8OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)6TELEVIZIJSKA RADIONICA
ĐorđevićErin OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA0SKLADATELJSKA RADIONICA
TolićLorena Osnovna škola Šemovec7OS42202  TRNOVEC BARTOLOVEČKI6SLIKARSKA RADIONICA
LešDorijan Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar1SS51306  ČABAR6RADIJSKA RADIONICA
IšekElla Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
PeštajSara Srednja škola Oroslavje2SS49243  OROSLAVJE0PLESNA RADIONICA
DejanovićJana Osnovna škola Frana Galovića6OS10110  ZAGREB6PLESNA RADIONICA
PetračMark GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA ZABOK2SS49210  ZABOK6SCENSKA RADIONICA
ZvocakLuis OŠ Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0SCENSKA RADIONICA
VlaisavljevićElena Gimnazija Antuna Gustava Matoša2SS49210  ZABOK6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
LazarićAlena Osnovna škola Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ŠalecJana Srednja škola Oroslavje2SS49243  OROSLAVJE6FOTORADIONICA
OvničevićEva Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA0PLESNA RADIONICA
SlobodaKatja OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6IZRADA SLIKOVNICE
MaltarićMarko Osnovna škola Izidora Poljaka, Višnjica5OS42250  LEPOGLAVA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
IvančićBenjamin OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ6LITERARNA RADIONICA
StepanSara Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
HorvatLucija Gimnazija Antuna Gustava Matoša Zabok2SS49210  ZABOK6SKLADATELJSKA RADIONICA
JurišaLeon Srednja škola Zlatar3SS49250  ZLATAR6RADIONICA PJEVANJA
FlegarLukrecija Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA0SLIKARSKA RADIONICA
MeštrovićNika Srednja škola Zlatar3SS49250  ZLATAR6KERAMIČARSKA RADIONICA
PrugovečkiLorena Srednja škola Zlatar3SS49250  ZLATAR6IZRADA SLIKOVNICE
ŠtefanacMarin Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin1SS52000  PAZIN6RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
TepešJakov Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6SKLADATELJSKA RADIONICA
Vidulin MarkovićLaura Osnovna škola Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KorenjakMagdalena Osnovna škola Viktora Cara Emina7OS51415  LOVRAN6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
ŠimunecDora Osnovna škola Marija Bistrica5OS49246  MARIJA BISTRICA0SCENSKA RADIONICA
ŠipićSuzana OŠ-SE RIVARELA8OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0NOVINE NA INTERNETU
BenedettiNoa Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN0KERAMIČARSKA RADIONICA
ArdalićMaja Osnovna škola Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
RadigovićTena OŠ-SE RIVARELA8OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0NOVINE NA INTERNETU
LonderoAni Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile2SS52000  PAZIN6NOVINE NA INTERNETU
GalantEmi OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ6KERAMIČARSKA RADIONICA
KučkoDora Srednja škola Oroslavje2SS49243  OROSLAVJE0PLESNA RADIONICA
LuketićBorjan Osnovna škola Turnić7OS51000  RIJEKA0FOTORADIONICA
BradarićLana OŠ-SE RIVARELA5OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
KoroljevićLucija Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN6KERAMIČARSKA RADIONICA
BOŽIĆJAN OSNOVNA ŠKOLA "VLADIMIR GORTAN"7OS51000  RIJEKA0FILMSKA RADIONICA
ŠagudSara Osnovna škola Marija Bistrica6OS49246  MARIJA BISTRICA6RADIONICA PJEVANJA
MiloševićDani OŠ Vladimira Nazora Rovinj - SE "Vladimir Nazor" Rovigno8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)6RADIONICA SCENSKE GLAZBE
ŠepićAnelis Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin7OS52000  PAZIN0RADIONICA PJEVANJA
KancelarJakov OŠ Svetvinčenar6OS52342  SVETVINČENAT0NOVINE NA INTERNETU
ZecAntea OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ6FILMSKA RADIONICA
KolarJakov Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok7OS49210  ZABOK6LUTKARSKA RADIONICA
Premerl PeštajSara Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog Zabok8OS49210  ZABOK6LITERARNA RADIONICA
PeršićIris OŠ Svetvinečanat7OS52342  SVETVINČENAT0FOTORADIONICA
FerlinAntonia OŠ Svetvinčenat6OS52342  SVETVINČENAT0FOTORADIONICA
JurasMarta Osnovna škola Marija Bistrica5OS49246  MARIJA BISTRICA0LITERARNA RADIONICA
PomahaćIvan OŠ Ludina5OS44316  VELIKA LUDINA0RADIJSKA RADIONICA
AlessioMatija OŠ Marije i Line Umag8OS52470  UMAG (UMAGO)0FOTORADIONICA
BulekEma Osnovna škola Donja Stubica7OS49240  DONJA STUBICA0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
DagostinAnai Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0KERAMIČARSKA RADIONICA
ČerniTin Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0NOVINE NA INTERNETU
GeloEma Osnovna škola "Vukomerec"7OS10000  ZAGREB6SLIKARSKA RADIONICA
VojićAmelia Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN6RADIONICA PJEVANJA
DillLarisa OŠ Petra Preradovića7OS10135  ZAGREB6NOVINE NA INTERNETU
SudarDorotea OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6SLIKARSKA RADIONICA
SugnetićLaura Gimnazija Antuna Gustava Matoša1SS49210  ZABOK6LITERARNA RADIONICA
HrustićMalena OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA0KERAMIČARSKA RADIONICA
VrbanićEma OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6SCENSKA RADIONICA
ĐurkovićLana OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6IZRADA SLIKOVNICE
HrgetićLucija OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6PLESNA RADIONICA
PavlovićGabi OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6NOVINE NA INTERNETU
LuketićLeona OŠ Ludina5OS44316  VELIKA LUDINA0IZRADA SLIKOVNICE
ĐuranIvan OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
BaranašićKris Srednja škola Markantuna de Dominisa3SS51280  RAB0KERAMIČARSKA RADIONICA
BudekInes OŠ Vugrovec-Kašina7OS10362  KAŠINA6PLESNA RADIONICA
CvjetičaninLea OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0SLIKARSKA RADIONICA
VedrinaVita Osnovna škola Marija Bistrica6OS49246  MARIJA BISTRICA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
JantolekEma Osnovna škola Marija Bistrica6OS49246  MARIJA BISTRICA6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
MarkovićNika OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0SLIKARSKA RADIONICA
KrižanacStefani OŠ Vladimira Nazora - SE "Vladimir Nazor"8OS52210  ROVINJ (ROVIGNO)0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BenedettiGaia Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin2SS52000  PAZIN6NOVINE NA INTERNETU
BembićIvano Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0NOVINE NA INTERNETU
FilićGabriel Osnovna škola Voćin8OS33522  VOĆIN0SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
HrgaHana Osnovna škola Voćin6OS33522  VOĆIN0SLIKARSKA RADIONICA
BelušićNina Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0NOVINE NA INTERNETU
KlancirLovro Osnovna škola Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6FOTORADIONICA
BudakovićMateo Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0RADIONICA SCENSKE GLAZBE
KlemarFran Osnovna škola Marija Bistrica8OS49246  MARIJA BISTRICA6FOTORADIONICA
HruškarValerija Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina7OS49284  BUDINŠĆINA6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
PetekLeonora Talijanska osnovna škola Novigrad8OS52466  NOVIGRAD (CITTANOVA)0KERAMIČARSKA RADIONICA
RožmarićNika Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci2SS51000  RIJEKA6RADIJSKA RADIONICA
Kišur NovakJuli Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice7OS49244  STUBIČKE TOPLICE6RADIONICA CIRKUSKIH VJEŠTINA
CerovečkiSara Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice7OS49244  STUBIČKE TOPLICE6SLIKARSKO-SCENOGRAFSKA RADIONICA
CEBINANTEA OŠ FRANA GALOVIĆA7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0PLESNA RADIONICA
BelavićIva OŠ Ludina5OS44316  VELIKA LUDINA0SLIKARSKA RADIONICA
KESEROVIĆHERMINA OŠ FRANA GALOVIĆA5OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0KERAMIČARSKA RADIONICA
ObrovacSara OŠ Svetvinčenat7OS52342  SVETVINČENAT0PLESNA RADIONICA
PekicaBartol OŠ Svetvinčenat8OS52342  SVETVINČENAT0RADIJSKA RADIONICA
BojićLana Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0RADIONICA ARANŽIRANJA I GLAZBENE PRODUKCIJE
BijažićPetra OŠ Svetvinčenat7OS52342  SVETVINČENAT0PLESNA RADIONICA
RegvartKorina Osnovna škola "Vukomerec"7OS10000  ZAGREB0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
ŠipošEma Osnovna škola Sesvete5OS10360  SESVETE6SCENSKA RADIONICA
TrinajstićLeticija Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin8OS52220  LABIN0RADIONICA DIGITALNE ILUSTRACIJE
BirtićLora Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci2SS51000  RIJEKA6KERAMIČARSKA RADIONICA
RoceErin OŠ Vladimira Gortana Žminj7OS52341  ŽMINJ6SCENSKA RADIONICA
LovrićPaula OŠ Vladimira Gortana Žminj8OS52341  ŽMINJ0PLESNA RADIONICA
MARASPETRA OŠ FRANA GALOVIĆA6OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0PLESNA RADIONICA
LuketićLucija OŠ Ludina8OS44316  VELIKA LUDINA6TELEVIZIJSKA RADIONICA
BANIĆLINA OSNOVNA ŠKOLA KOSTRENA8OS51221  KOSTRENA6SKLADATELJSKA RADIONICA
ŠtimacLucija Osnovna škola braće Radić7OS10020  ZAGREB-NOVI ZAGREB0SCENSKA RADIONICA
LuketićJosip OŠ Ludina5OS44316  VELIKA LUDINA6
NEKIĆBOŽICA DORA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN8OS34350  ČAGLIN0FOTORADIONICA
PANIĆSANJA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN8OS34350  ČAGLIN0TELEVIZIJSKA RADIONICA
TOPIĆTEA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN8OS34350  ČAGLIN6RADIJSKA RADIONICA
DAMJANOVIĆDANA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN8OS34350  ČAGLIN6TELEVIZIJSKA RADIONICA
ŠVAJDALORENA OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA ČAGLIN8OS34350  ČAGLIN6NOVINE NA INTERNETU
SmokrovićDora OŠ Nikola Tesla Rijeka8OS51000  RIJEKA6SCENSKA RADIONICA
PetrovićMihael Srednja škola Mate Blažine Labin3SS52220  LABIN6TELEVIZIJSKA RADIONICA

Prijava | Registracija

Ukoliko želite pogledati kako u cijelosti izgleda prijavnica, istu možete u PDF formatu preuzeti ovdje