SUBOTA, 6. travnja 2019.

15:00–17:00 sati – sastanak upravnog odbora, stručnog tima i voditelja radionica u Školi, preuzimanje radionica, materijala, priprema za otvaranje

15:00–18:00 sati – dolazak sudionika Škole stvaralaštva: prijave, akreditacije i smještaj (hotel Laguna)

18:00–19:00 sati – večera

19:30 sati – zajednički odlazak na otvaranje Škole

20:00 sati – SVEČANO OTVARANJE ŠKOLE STVARALAŠTVA

 

NEDJELJA 7. travnja 2019.

PONEDJELJAK 8. travnja 2019.
UTORAK 9. travnja 2019.
SRIJEDA 10. travnja 2019.

 

8:00 – Doručak

8:55 – Jutarnja tjelovježba

9:15 – Početak rada u radionicama, rada upravnog odbora, stručnog tima i studenata

12:15 – Završetak prvog dijela rada: sastanak voditelja, stručnog tima i upravnog odbora

12:30 – Ručak i poslijepodnevni odmor

16:00 – Početak poslijepodnevnog rada u radionicama

19:00 – Završetak rada

19:30 – Večera

20:30 – Večernji programi

 

ČETVRTAK, 11. travnja 2019.

8:00 – Doručak

8:55 – Jutarnja tjelovježba

9:15 – Početak rada u radionicama, rada upravnog odbora, stručnog tima i studenata

12:15 – Završetak prvog dijela rada: sastanak voditelja, stručnog tima i upravnog odbora

12:30 – Ručak, odmor, pripreme

16:00 – Početak poslijepodnevnog rada u radionicama

18:30 – Večera

19:30 – Otvaranje izložbe likovnih radionica i fotografije u Muzeju/Museo Lapidarium

20.30 – Glazbeno-poetska večer u Crkvi Sv. Pelagije

 

PETAK, 12. travnja 2019.

8:00 – Doručak

8:55 – Jutarnja tjelovježba

9:15 – Početak rada u radionicama, rada upravnog odbora, stručnog tima i studenata

12:15 – Ručak, odmor, pripreme

16:00 – Završne izložbe i prezentacije u školi i gradu

20:00 – Svečana večera

21:00 – Podjela zahvalnica i priznanja voditeljima, članovima stručnog tima i upravnog odbora

 

Napomena: Organizator zadržava pravo izmjene programa i prilagođavanja sudionicima.

 

SUBOTA, 13. travnja 2019.

8:00 – Doručak

10:00 – Odlazak sudionika

10:00 – Pospremanje radionica i razduživanje

11:00 – Završni sastanak odbora, članova stručnog tima i svih voditelja radionica

13:00 – Ručak

14:00 – Odlazak odbora, članova stručnog tima i voditelja radionica

 

PROGRAMI

Dnevni programi

Programi se održavaju u OŠ–SE Rivarela i Talijanskoj osnovnoj školi Novigrad – Cittanova

 

Predavanja i radionice: Stručni skup za predstavnike registriranih European Talent Pointa

(ETP) u Republici Hrvatskoj održat će se 11. i 12. travnja 2019.

u povodu 30. obljetnica Škole stvaralaštva „Novigradsko proljeće“

 

 

Večernji programi

6. travnja 2019. Gradska sportska dvorana, 20:00 sati: Svečano otvaranje

7. travnja 2019. Hotel Laguna, 20:30 sati: Talent placa

8. travnja 2019. Hotel Laguna, 20:30 sati: Iz radionica

9. travnja 2019. Hotel Laguna, 20:30 sati: 30 novigradskih godina

10. travnja 2019.   Škola, 20:30 sati: Raku-party

11. travnja 2019.   Muzej / Museum Lapidarium, 19:30 sati: Otvaranje izložbe

Crkva Sv. Pelagije, 20:30: Koncert u crkvi

12. travnja 2019.                    Škola,16:00–20:00 sati: Izložbe i prezentacije u školi i gradu

 

Categories: 2019